تجلیل مجتمع فولاد میانه از المپین های طلایی شهرستان میانه

آیین تجلیل از المپین های طلایی شهرستان میانه با حضور جمعی از مسئولین در مجتمع فولاد میانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، در این مراسم با حضور اسماعیلی نماینده محترم شهرستان میانه، جوادیان فرمانده تیپ یگان احتیاط ارتش میانه، پزشکی رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان میانه و همچنین سایر مسئولان شهرستان میانه از مربیان سازنده قهرمانان المپیک و پارالمپیک توکیو و خانم عسگری، اصغر عزیزی، عرفان ناظمی، امیر محمد بخشی و میر هاشم حسینی پنج ورزشکار میانه ای حاضر در مسابقات المپیک و پارالمپیک توکیو با اهدای لوح تقدیر و هدایایی، تجلیل و تقدیر شد.
در ابتدای این مراسم عبدی سرپرست مجتمع فولاد میانه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و گراميداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، خاطر نشان کرد: دفاع مقدس یادآور حماسه‌ای عظیمی است که ورزشکاران ایرانی نقش ویژه ای در پیروزی های دفاع مقدس داشتند و رویارویی بی امان، استقامت، ایستادگی در دوران هشت سال دفاع مقدس چراغ راهی است برای ورزشکاران امروز که با به اهتزاز درآوردن پرچم پرافتخار کشور در میادین بین‌المللی توجه جهانیان را به ایران اسلامی و آرمان های آن جلب نمایند.
عبدی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مربیان و ابراز خرسندی از غرور آفرینی ورزشکاران المپیکی و پاراالمپیکی در صحنه‌های مختلف ورزش مخصوصاً در ورزش بانوان و همچنین ورزش جانبازان و معلولین، یادآور شد: ورزش هنرهای زیادی دارد و امروز ورزش یک ضرورت برای همه و بهترین وسیله برای پرکردن ساعات فراغت نسل جوان کشور است.
سرپرست مجتمع فولاد میانه با اشاره به ضرورت و اهمیت ورزش بانوان و نقش ورزش در الگوسازی برای نسل جوان و جامعه و تبلیغ فرهنگ یک ملت، از ادامه حمایت های این مجتمع از ورزشکاران خبر و نوید داد که در همین راستا تعامل و همکاری بسیار سازنده ای میان اداره تربیت بدنی میانه و مجتمع فولاد میانه وجود دارد.
در ادامه، پزشکی رئیس تربیت بدنی شهرستان میانه نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقدیر از مدال آوران، با اشاره به ضرورت ورزش و نقش آن در نشاط و شادابی جامعه، به ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در جهت توسعه ورزش شهرستان میانه پرداخت و افزود: با توجه به پتانسیل ورزش و جوانان میانه امید بر این است با برنامه ریزی منسجم، شناسایی موانع و توسعه ورزش شهرستان میانه، موفقیت هایی که با همت و تلاش ورزشکاران شهرستان میانه رقم خورد همچنان در همه رشته های ورزشی ادامه یافته و شاهد درخشش بیشتر ورزشکاران شهرستان میانه باشیم.
اسماعیلی نماینده مردم شهرستان میانه نیز ضمن گرامیداشت ایام اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس، به تشریح موفقیت‌ها و روند روبه‌رشد ورزشکاران میانه ای پرداخت و افزود: وجود ورزشکاران و قهرمان در عرصه های بین المللی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی باعث غرور ملی تمام مردم ایران است. وی در ادامه با بیان ارتباط بین سلامت اجتماعی و ورزش تصریح کرد: دستگاه‌های مختلف باید نقش خود را در تقویت زیرساخت‌های ورزشی در سطوح همگانی، قهرمانی و حرفه‌ ای بیش از گذشته نشان دهند تا شاهد نشاط اجتماعی و حضور هر چه بیشتر و پررنگ تر جوانان شهرستان میانه در میادین بین‌المللی باشیم.
در ادامه، فلاحی راد مربی قهرمان پرور رشته ورزشی تکواندوی میانه با اشاره به مدال آوری ورزشکاران تکواندو کار شهرستان میانه در رده‌های سنی مختلف، اظهار کرد: تکواندو از جمله ورزشهایی است که در شهرستان میانه از پیشرفت و توسعه بالایی برخوردار گشته است. وی با بیان اینکه حضور نوجوانان و جوانان در اماکن ورزشی می تواند مانع از گرایش آنها به سمت و سوی آسیب های مختلف اجتماعی شود، خواستار حمایت همه جانبه از ورزشکاران و سرمایه گذاری جدی در عرصه ورزشی شد.
گفتنی است در پایان این مراسم از مدال آوران مسابقات المپیک و پارالمپیک توکیو توسط مسئولان شهرستان میانه و مدیران مجتمع فولاد میانه با اهدا لوح و هدایای ویژه ای تقدیر شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.